Google – wyszukiwarka wszechczasów

www.cccmtb.polkowice.pl

Obecnie chcąc wyszukać informację na konkretny temat, rzadko kiedy zaglądamy do encyklopedii. O wiele częściej otwieramy komputer i wpisujemy adres najbardziej znanej wyszukiwarki, czyli Google. To właśnie dzięki niej możemy otrzymać odpowiedź na każde wpisane hasło.

Na uwagę zasługuje także logo wyszukiwarki. Niemal od zawsze składa się z nazwy wyszukiwarki. Każda literka posiada inny kolor.

Co najciekawsze, pierwsze logo zaprojektował jeden z twórców wyszukiwarki. Użył do tego darmowego programu graficznego. Google znane jest z tego, że z okazji ważniejszych uroczystości tworzy tzw.

Google Doodles. Koncepcja ta szybko stała się popularna i zyskała sławę wśród internautów. Google Doodles oznacza unikalny logotyp, który został przygotowany z ważnej okoliczności.

Mogą to być np. święta czy też inne okazje, jak np. Dzień Kobiet czy Walentynki.

http://www.utal.pl/system-informacji-miejskiej.html drukarnia etykiet samoprzylepnych https://booklet.pl/ Booklet - Producent naklejek, vlepek i etykiet samoprzylepnych

Logo Google jest rozpoznawalne na całym świecie. Logo to dowodzi, że nie trzeba mieć skomplikowanego projektu, żeby marka była znana i lubiana.

Post Author: Janek