Jak stworzyć najbardziej rozpoznawalny serwis społecznościowy?

ospanaswiecie.com.pl

Moda na serwisy społecznościowe trwa nieprzerwanie od kilkunastu lat. W internecie znajdziemy wiele serwisów o takim profilu, jednak bez wątpienia najbardziej popularnym jest Facebook. Portal powstał ponad 10 lat temu. Początkowo był on stworzony dla uczniów szkół średnich i wyższych. Szybko jednak zdobył popularność na całym świecie. Facebook umożliwia nawiązywanie i podtrzymywanie znajomości czy dzielenie się z przyjaciółmi osobistymi przeżyciami czy zdjęciami. Na sukces Facebooka wpływa także jego identyfikacja wizualna.

Niemal każdy rozpoznaje charakterystyczne logo. Przez wiele lat była to po prostu literka „f”, która umieszczona została na niebieskim tle. Przez dolną część niebieskiego kwadracika przebiegał jaśniejszy pasek. Kilka lat temu zaprezentowano jednak nową wersję. Początkowo może się wydawać, że nie zaszła żadna zmiana w logo. Nadal widnieje niebieski kwadracik, w którym znajduje się „f”. Różnica polega na tym, że literka ta łączy się z dolną krawędzią.

vlepki produkcja https://booklet.pl/ Booklet - Producent naklejek, vlepek i etykiet samoprzylepnych outsourcujemy outsourcing call center call center usługi

Ponadto ma nieco inny kształt od pierwotnej wersji.

Post Author: Janek