Kondycja układu napędowego

skup katalizatorów w Warszawie

Była mowa o hamulcach, a teraz zajmijmy się tym, co trzymają one w ryzach. Napęd samochodu to podstawa, bo bez niego nie pojedzie. Typów napędów mamy kilka, choć jeszcze kilkanaście lat temu wybór był w zasadzie pomiędzy tradycyjnym napędem paliwowym a dieslem.

Dziś także zdecydowana większość kierowców wciąż jeździ na „wahę”, choć statystyki powoli się zmieniają. Rośnie grupa osób, które zamiast paliwa ciekłego wybierają to gazowe. LPG stało się dla kierowców znakomitą alternatywą, również ze względów ekonomicznych.

Jedno gazowe tankowanie jest na ten moment mniej więcej o połowę tańsze niż w przypadku paliwa ciekłego. To musi przemawiać do wyobraźni wielu kierujących. Aby mieć pewność, że nasze auto w tym zakresie działa jak trzeba, zalecamy regularne techniczne przeglądy.

www.festiwalogrodow.pl Markowe akcesoria skoda kupisz w promocyjnych cenach

W ich trakcie mechanicy przyjrzą się również układowi napędowemu. Jeśli stwierdzą jakieś nieprawidłowości, będą mogli w porę zaradzić zanim drobne problemy zamienią się w coś znacznie poważniejszego. Bo jeśli napęd zawiedzie, auto stanie się bezużyteczne.

Post Author: Janek